Menu
Sepetiniz

Teslimat Şartları

Sipariş verdiğiniz tüm ürünler anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo firması ile adresinize ücretsiz olarak teslim edilir.

 Hafta İçi 16:00'a kadar verdiğiniz tüm siparişiniz aynı gün işleme alınır ve 1-3 gün içerisinde kargoya verilir.3 gün olarak belirtmemizin sebebi,kargo firmasında yaşanabilecek gecikmeler sebebiyledir.

 Hafta Sonu verilen tüm siparişler "Pazartesi" günü işleme alınır. Kargo teslimat süresi teslimat adresine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

KARGO TAKİP

Kargo takibinizi mail adresinize gönderilmiş olan takip numarası ile Sürat Kargo internet sitesi üzerinden yada ayakkabix.com Müşteri Hizmetlerinden bilgi alarak yapabilirsiniz.

Verdiğim siparişi nasıl takip edebilirim?

Siparişlerinizi , tedarik durumunu  üyelik bilgileriniz ile sağ kolonda bulunan siparişlerim kısmından takip edebilirsiniz. Siparişlerinizin  tedarik edilmesi aşamasında Sipariş durumunuz ‘’Hazırlanıyor’’ olarak gözükecektir. Siparişiniz Kargoya teslim edildiği andan itibaren kayıtlı E-Mail adresinize Kargo takip bilgileri ile bildirilmektedir.

Sipariş ettiğim ürün geciktiyse ne yapabilirim ?

Siparişinizin gecikmesi durumunda Müşteri Hizmetleri Bölümümüzü 0850 346 66 96 nolu telefondan  arayarak ürününüzün gecikmesi hakkında bilgi alabilirsiniz. Hızlı dönüş için info@ayakkabix.com adresinden mail atarak da bilgi alabilmektesiniz.

Siparişimi verdikten sonra durumunu nasıl takip ederim?

Siparişlerim sayfamızdan siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Teslimatınız kargoya verildiğinde, sistemimiz Kargoya Teslim Edildi şeklinde  bilgilendirme e-posta'larıyla ayrıca sizi haberdar etmektedir.

Hotline